СПІВРОБІТНИКИ КАФЕДРИ

Кафедра загальної фізики була створена у 1944 році для викладання фізики на природничих факультетах на той час Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка.

З 1972 року на кафедрі діє  власна навчальна спеціалізація з підготовки фахівців у галузі фізики твердого тіла.

У різний час на кафедрі працювали такі видатні вчені, як професори Жмудський О.З., Кучеров І.Я., Харьков Є.Й., Шияновський В.І., Перга В.М., Островський І.В., Петренко П.В.

Ними створено наукові школи з акустоелектроніки та фізичної акустики твердого тіла (проф. Кучеров І.Я., проф. Островський І.В.), фізики аморфних та вуглецевих матеріалів (проф. Харьков Є.Й.),  рентгенівської емісійної спектроскопії твердого тіла (проф. Жмудський А.З., проф. Шияновський В.І.), у рамках яких продовжуються сучасні наукові дослідження.