Категорія Новини

Вітаємо

Кафедра загальної фізики вітає аспірантку 2-го року навчання Войтенко Катерину Володимирівну з присудженням академічної стипендії імені М. С. Грушевського (http://univ.kiev.ua/news/8156).

ybcwtxo4pjwКатерина на теперішній час проходить стажування в Національному інституті прикладних досіліджень м. Ліон (Франція) в рамках Європейської програми “CARTHER” Дії Марії Склодовської-Кюрі Горизонт 2020. В рамках цього проекту вона досліджує використання наночастинок для тераностики онкологічних захворювань. Власне, тераностика це новий сучасний підхід, який базується на одночасній терапії та діагностиці з врахуванням реакції організму на кожному кроці лікування.

На теперішній час Катерина має 5 статей в провідних світових журналах з високим імпакт фактором (Journal of Applied Physics, Ultrasonics, AIP Advances, Journal of Semiconductors). Також вона представляла усні доповіді на наступних міжнародних конференціях: International Congress on Ultrasonics – 2015 (м. Метц, Франція) та Nanoscale and Microscale Heat Transfer V Eurotherm Seminar No 108 (2016 р., о. Санторіні, Греція)

Leave a Reply

advert