Категорія Студенти кафедри

Студенти ОКР “Бакалавр” (3-тій курс)

Спеціалізація “Фізичне матеріалознавство”:

 

1. Бображ Артем Анатолійович
2. Войтенко Алла Анатоліївна
3. Дученко Юрій Миколайович
4. Єпанчин Максим Олексійович
5. Литвин Едуард Вікторович
6. Макеєв Олександр Миколайович
7. Марінін Олег Дмитрович
8. Марчак Борис Ігорович
9. Оконьчук Микола Валерійович
10. Плетньов Назар Юрійович
11. Пожидаєва Анастасія Олегівна
12. Чепела Леся Ігорівна
 Куратор – асистент Ісаєв М.В.

Posted in Студенти кафедриComments (0)

Студенти ОКР “Бакалавр” (4-тий курс)

Спеціалізація “Фізичне матеріалознавство”:

1. Губанков Євгеній Олександрович доцент Цареградська Т.Л.
2. Декрет Анастасія Олегівна   (староста) ас. Ісаєв М.В
3. Івахов Іван Володимирович проф. Коротченков О.О.
4. Клебанська Світлана Петрівна ас. Ісаєв М.В
5. Мотрич Володимир Михайлович доцент Подолян А.О.
6. Назаренко Олексій Максимович д.ф.-м.н. Вовченко Л.Л.
7. Рида Ярослав Миколайович д.ф.-м.н. Мацуй Л.Ю.
8. Середа Артур Віталійович доцент Оліх О.Я.
9. Скринніков Сергій Володимирович доцент Козаченко В.В.
10. Шпілька Роман Михайлович д.ф.-м.н. Боровий М.О.
 Куратор – доцент Овсієнко І.В.

 

Posted in Студенти кафедриComments (0)

Студенти ОКР “Магістр” (1-ий курс)

Спеціалізація “Фізика наносистем”:

1. Дідух Олесь Олександрович ас. Ісаєв М.В.
2. Ковалюк Василь Іванович доцент Подолян А.О.
3. Максимчук Максим Анатолійоаич ас. Чорнобук С.В.
4. Пилипенко Антон Юрійович проф. Коротченков О.О.
5. Полонський Богдан Андрійович (староста) доцент Оліх О.Я.
6. Сиволожський Олексій Анатолійович доцент Овсієнко І.В.
 Куратор – доцент Подолян А.О.

Posted in Студенти кафедриComments (0)

Студенти ОКР “Магістр” (2-ий курс)

Спеціалізація “Фізика наносистем”:

 

1. Александрович Людмила Леонідівна д.ф.-м. н. Мацуй Л.Ю.
2. Назаров Сергій Петрович   (староста) проф. Коротченков О.О.
3. Лозицький Олег Всеволодович д.ф.-м.н. Вовченко Л.Л.
 Куратор – доцент Цареградська Т.Л.

Posted in Студенти кафедриComments (0)


advert

Related Sites